הרמוניה
לקוח -
Elinoy Avraham
תעשיה - fashion design
שירותים -
מיתוג| עיצוב| פרסום

האתגר.

עולם האופנה של היום מביא איתו המון עיצוב, הרבה פתיחות, מגוון יופי ואין סוף של אפשרויות. יוקרה, שלמות, קסם, הן מילים שאיבדו את הזהות שלהן וקבלו את הזהות של כולם. הבטחות כמו בואי להיות מלכה ובואי נגשים לך חלום הן הבטחות שכל בעל עסק לביוטי מנכס לעצמו. העולם המונגש שלנו מאפשר לכל אופנה שיוצאת לאור להתהדר בהמחשות יפהפיות ובצילומים שמוציאים כל יצירה כיצירת פאר. המצב הזה מביא את הצרכן- או הצרכנית במקרה שלנו לניתוק מוחלט מהזהות שלה ומהחיבור הפנימי. הבחירה חיצונית והרבה פעמים יש נתק גדול בינה לבין הרצון הפנימי.

הפתרון.

כבר מזמן הבנו שלמצוא את עצמינו בתוך כל הדבר הזה, זה אומר לנסות לבדל את הרצון מול הרעש בחוץ ולהתחבר לאהבה הפנימית. להצליח לקחת את המוצר הכי יפה ולהביא אותו להיות יצירה מהפנטת, למחוק את המציאות שמאפשרת להראות בסטייל גבוה ולהרגיש זרות חזקה מאוד, להפסיק להשקיע זמן, מחשבה והון לא מבוטל להראות הכי לא את. האסטרטגיה החדשה משנה את הטון מעיצוב ליצירה, מהתאמה לחיבור. החזון הוא להגיע עם כל כלה לתוצאה המהפנטת המדויקת ולהתחבר איתה יחד ליום הכי מרגש בחיים.

קריאטיב.

יצרנו חיבור בין שני עולמות תוכן שונים, הגברנו ווליום ופתחנו את עולם המוזיקה במנגינה אצילית ומאושרת. צלילים של חיבור ורגש אמיתי נשפכים בהרמוניה מופלאה, מתחברים ליום הגדול בלחן שפורט על הנימים הכי דקים. היה קשה להפסיק את המנגינה הזו, החיבור בין שני העולמות פתח עולם עצום של מושגים מקבילים והרבה תוכן משותף. מבחר הסגנונות הפכו למנעד רחב שנותנים מקום לכל אחת למצוא את הגוון והטון המדויק עבורה. תווי המתאר היו התווים האישיים שיוצרים את המנגינה והלוק המיוחד לכל אחת. החיבור לצלילים האמיתיים יצר הרכב מוזיקלי משובח, וכולם יחד הביאו ליצירה המוזיקלית שגורמת למאזין לעצור הכול ולהתהפנט לצלילים ממקום מחובר חזק.
Elinoy Avraham
היה ברור שהחלק הויזואלי חייב להיות הכי הרמוני שיש. רצינו להעביר את הסיפור הזה דרך צורניות הרמונית ומנגנת והקושי בפיצוח היה לנגן את הסימפוניה הזו בלי להשתמש בתוים ובמוזיקה כלל. לקחנו סמלי אותיות ויצרנו מהם פונט חדש ממש, את האותיות המנגנות האלה חיברנו בקוים הרמוניים ונשפכים ומהחיבור שלהן התנגנה לנו טקסטורה מקורית ודינאמית שאפשרה לפתח שפה יפהפיה עם המון תנועה וסיפור. עיצבנו איקונים והוספנו להם לחן וקצב. והלחנו באהבה שפה של מילים שמכניסה כל רגע לפלייליסט מנצח.
Elinoy Avraham
Elinoy Avraham
Elinoy Avraham
Elinoy Avraham
Elinoy Avraham
Elinoy Avraham
Elinoy Avraham
Elinoy Avraham
Elinoy Avraham
בתחילת הדרך לא צפיתי שנגיע עד כדי כך רחוק ועם חשיבה על כל פרט קטן, ועם הטמעה של מותג בצורה מדוייקת ביותר עם חשיבה מחוץ לקופסה . עם שפה עיצובית מדוייקת, פילוח ומיצוי הלקוח. הצבעים והנראות של המותג ובאיכות הגבוהה ביותר! הכל ברמה מאוד מקצועית וייחודית. אין לי ספק שלקחנו את הטובה ביותר. אין לי ספק שאמליץ עלייך לכל מי שמחפש את ה מעבר לרמה הסטנרדט ושואף גבוה
שמואל ואלינוי אברהם